dipfo для бізнесу

DipFo.com надає спеціальні можливості для бізнесу Цей набір функцій являє собою корпоративне хмарне сховище для бізнесу з розширеними можливостями та необмеженим об’ємом зберігання будь-яких робочих файлів: проектів, ділових угод, архівних документів, презентацій, бухгалтерської документації, рахунків та платежів, корпоративного листування та фотографій зі свят, тімбілдингу та корпоративних тренінгів, а також багато іншого - все це і є Ваша «Хмара для бізнесу».
Спробувати безкоштовно
Колективний доступ до хмари та файлів
buss-present01

Спільне хмарне сховище для Вашого проекту. Необмежена кількість співробітників в одному акаунті може спільно працювати над документами. Просто об’єднайте користувачів DipFo.com у робочі групи.

Обирайте конфігурацію тариф «Бізнес»: набір інструментів для роботи та об’єм дискового простору. Друк документів в онлайновому режимі. Захищайте власні файли від перегляду спеціальним кодом.

Органайзер
buss-present01

Простий, проте ефективний спосіб організації робочого процесу всього колективу компанії: складення списку спільних завдань, контроль і графік їх виконання, зручний список завдань у вигляді папок із документами. Ви легко зможете інтегрувати робочі документи з прив’язкою до календаря, що, поза всяким сумнівом, внесе до робочого процесу порядок та системність.

Лист відрядження
buss-present01

Спеціальний розділ, в якому передбачено можливість зазначати цілі відряджень співробітників, хід виконання поставлених завдань, написання звіту про виконану роботу, а також можливість інтеграції карт маршрутів відряджень.

Крім того, Ви зможете ставити оцінку та залишати коментарі щодо якості виконаної роботи, а згодом, використовуючи спеціально розроблену систему нарахування балів, нагороджувати своїх колег та співробітників грошовими преміями.

Хмарний фотозвіт
buss-present01

Окрема папка, де розміщуватимуться фотографії-звіти про виконану роботу з позначкою дати створення знімка.

Ця функція спростить доступ до звітів, що подаються Вашими співробітниками, та контроль за ними.

Хмарний блог компанії
buss-present01

Можливість швидко сповіщати колектив щодо внутрішніх корпоративних подій, фінансових успіхів, анонсів заходів, що, з одного боку створить актуальне та інформативне середовище для роботи співробітників, а з іншого – дозволить уникнути витоків інсайдерської інформації, оскільки новини зможуть бачити лише Ваші колеги.

Конфіденційність та безпека
buss-present01

Конфіденційність та безпека - основна перевага персонального сховища DipFo.com полягає в забезпеченні абсолютної конфіденційності завантаженої інформації, а також 100 % безпеки зберігання будь-яких файлів компанії або окремого користувача.

Хмарний чат
buss-present01

Виключно внутрішній корпоративний чат, створений для спілкування між співробітниками компанії. В чаті надано можливість призначення адміністратора та модераторів, наприклад, керівників відділів компанії, обговорення поточних справ, а також формування планів і завдань на наступний тиждень.

Розширені можливості хмари для бізнесу
buss-present01

Для кожної окремої компанії, зареєстрованої в персональному сховищі DipFo.com, передбачено виділення окремого місця в хмарі для зберігання файлів, із можливістю надання хостингу, персонального корпоративного Email та виділених серверів Вашими співробітниками та контроль за ними.

Безлимит на создание документов, таблиц и заметок!
Получить бесплатно
Унікальні пропозиції для роботи в хмарі:
 • Простий і Зручний інтерфейс DIPFO

  Унікальний інтерфейс DIPFO надає можливість швидкої роботи в текстовому редакторі, спільну роботу з таблицями в групах та індивідуально. Ведення спільного чату та корпоративного блогу‚ зберігання Ваших фото та відеофайлів.

  Реєстрація
 • Усе найважливіше в одному місці!

  Стрічка новин як для компаній так і для користувачів дозволяє в групі переглядати важливі новини дня або тижня, також є можливість переглянути інформацію щодо акцій компаній‚ фото- та відеозвіти щодо виконаної роботи та багато іншого...

  Реєстрація
 • Планування та організація

  Тепер, завдяки новому функціоналу, до якого додався календар, DipFo стане Вашим незамінним помічником в плануванні та загальній організації всього Вашого життя. Розумний календар дозволяє обрати дату та додати до неї визначений список завдань, відмітити важливі події та заплановані справи.

  Реєстрація