«Бізнес тариф»
Персональне хмарне сховище файлів
DipFo.com надає спеціальні можливості для бізнесу – «Бізнес тариф»
DipFo.com надає спецільні можливості для бізнесу - Бізнес-тариф. Цей тарифний план - корпоративний розділ для бізнесу з розширеними можливостями і необмеженим обсягом зберігання будь-яких робочих файлів: проектів, ділових угод, архівних документів, презентацій, бухгалтерської документації, рахунків та платежів, корпоративної переписки і фотографій з свят, тімбілдінга і корпоративних тренінгів, а також багато іншого - все це і є Ваша "Хмара для бізнесу".
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ БІЗНЕС - ТАРИФУ:
Колективний доступ до хмари і файлів

Загальне хмарне сховище для Вашого проекту. Необмежана кількість співробітників в одному акаунті може вести спільну роботу з документами. Лише об'єднайте користувачів DipFo.com в робочі групи.

Обирайте конфігурацію тарифа «Бізнес»: набір інструментів для роботи і обсяг дискового простору. Друк документів в онлайн режимі. Захистіть свої особисті файли від перегляду спеціальним кодом.

Органайзер

простий, але ефективний спосіб організації робочого процесу всього колективу компанії: складання списку загальних завдань, контроль і графік їх виконання, зручний список завдань у вигляді папок з документами.

Ви легко зможете інтегрувати робочі документи з прив'язкою до календаря, що, безсумнівно, внесе в робочий процес порядок і системність.

Лист відрядження

спеціальний розділ бізнес-тарифу, в якому передбачена можливість вказувати цілі відряджень співробітників, хід виконання поставлених завдань, написання звіту про виконану роботу, а також можливість інтеграції карт маршрутів відрядження.

Крім того, Ви зможете давати оцінку і залишати коментарі про якість виконаної роботи, а згодом, використовуючи спеціально розроблену систему нарахування балів, нагороджувати своїх колег і співробітників грошовими преміями.

Хмарний фотозвіт

окрема папка, де будуть розміщені фотографії-звіти про виконану роботу з поміткою дати створення знімку.

Ця функція спростить доступ до звітів, що здаються Вашими співробітниками, і контролювати їх.

Хмарний блог компанії

можливість швидко інформувати колектив про внутрішньокорпоративні події, фінансові успіхи, анонси заходів, що, з одного боку, створить актуальне і інформативне середовище для роботи співробітників, а з іншого - дозволить уникнути витоків інсайдерської інформації, так як новини зможуть бачити тільки Ваші колеги.

Конфіденційність і безпека

Політика конфіденційності - основна перевага персонального сховища DipFo.com полягає в забезпеченні абсолютної конфіденційності завантаженої інформації, а також 100% безпеки зберігання будь-яких файлів компанії або окремого користувача.

Чат у хмарі

суворо внутрішньокорпоративний чат, створений для спілкування між співробітниками компанії.

У чаті надана можливість призначення адміністратора і модераторів, наприклад, керівників відділів компанії, обговорення поточних справ, а також формування планів і завдань на наступний тиждень.

Розширені можливості хмари для бізнесу

для кожної окремої компанії, зареєстрованої в персональному сховищі DipFo.com, передбачено виділення окремого місця в хмарі для зберігання файлів, з можливістю надання хостингу, персонального корпоративного Email і виділених серверів.

Детальнішу інформацію щодо сервісу DipFo Ви зможете отримати, відвідавши наш блог.
спробувати
безкоштовно