«Сімейний тариф»
Персональне хмарне сховище
файлів
DipFo.com надає спеціальні можливості для сім'ї -
"Тариф Сімейний".
Сімейний тариф - це розширений і пов'язаний між собою воєдино аккаунт для всієї родини, "сімейна хмара" для зберігання особистих файлів кожного з близьких один одному людей: родичів або близьких друзів. Як тільки буде завершена процедура "додавання і прив'язки" кожного нового користувача до сімейного тарифу, будь-який з членів "сім'ї" зможе додавати / редагувати / ділитися файлами, фото, відео, документами так, як вважатиме за потрібне. Сімейний тариф передбачує необмежену кількість учасників. Характерне просте і зручне додавання будь-якого користувача DipFo.com в групу сім'ї. Пропонуються зручні інструменти на вибір, а також можливість розширити обсяг дискового простору. Функція адміністратора групи дозволяє додавати або видаляти з групи користувачів, обмежувати доступ для неповнолітніх дітей до певних (помічених) файлів та інших несанкціонованих операцій, які, на думку дорослих, не повинні здійснюватися наймолодшими членами сім'ї.
Основні переваги
сімейного тарифу:
Універсальне
персональне сховище

Універсальне персональне сховище - можливість зберігати у сімейній хмарі копії важливих документів. За роки життя у сім'ї, як правило, накопичується дуже велика кількість і обсяг файлів різних форматів і спрямованості. Це можуть бути відео з дитячого свята, весілля або дня народження, безліч фотографій, які необхідно відсортувати за датою і подією.

Медична картка

Медична картка – це можливість зберігати файли в розділі медичної картки. Зберігайте поточні аналізи, різні виписки і довідки, контакти лікарів і адреси поліклінік, короткі історії хвороби, в тому числі, перелік відповідних лікарських препаратів.

В акаунті надана можливість виведення на друк необхідних документів для лікаря. Кожному користувачеві в розділі "Медична картка" надана можливість введення своїх параметрів і, в залежності від зміни погодних умов, отримати дані свого артеріального тиску.

Сімейний органайзер

Сімейний органайзер - це свого роду список виконаних, поточних і запланованих завдань для всієї родини: забрати дитину зі школи, поїхати до бабусі на вихідні, прибрати в квартирі, відвідати стоматолога, привітати друга з днем народження і багато іншого. Є можливість залишати коментарі та відгуки, підказки і зауваження.

Подорожі

Подорожі – використовуйте сімейний тариф для планування подорожей або сімейної поїздки: Зберігайте в сімейній хмарі куплені авіа або залізничні квитки, бронювання готелів, записуйте список речей в дорогу, карту маршрутів і запланований час перебування.

Все, що вам знадобиться - це просто створити папку для поїздки і зберегти всі необхідні документи.

Особисті документи

Особисті документи - це файли, які не можуть бути відкритими для спільного доступу всіх членів сім'ї. Деякі дані краще зберігати в закритому вигляді від дітей. Звідси і особистий характер документів, наприклад, робочі файли або ділова переписка.

Сюди також можна віднести копії особистих документів, наприклад, паспорту, водійських прав або технічного паспорта автомобілю. Ви можете створити пароль для цієї папки за додаткову плату.

Сімейний чат для спілкування

Сімейний чат для спілкування. Є незамінним помічником у випадку, якщо Ви не можете знаходитися поряд з Вашою дитиною, наприклад, коли вона гостює у бабусі або Ви поїхали у відрядження.

Легко і зручно бути на зв'язку зі своїми рідними, використовуючи спеціальний хмарний чат в системі персонального сховища DipFo.com.

Детальнішу інформацію щодо сервісу DipFo Ви зможете отримати, відвідавши наш блог.
спробувати
безкоштовно